Polski English German
Świeca tumbler Akcesoria Yankee Akcesoria Yankee Candle Świeca duża Świeca Sampler, wosk
Sklep Bibeloty Zaprasza

Aromaterapia
swiece Yankee Candle
akcesoria do swiec
olejki do masazu
olejki zapachowe
bibeloty

LOGOWANIE
Adres E-mail:
Hasło:Zapomniałeś hasło?
Bezpieczne logowanie

Rejestracja
KOSZYK
...jest pusty
RECENZJE
Kominek Amfora
Świetny kominek, dokładnie taki jak na zdjęciu, poza tym szybka dostawa i świetny kontakt ze sprzedawcą, p-
olecam.!!! Kam-
ila ..

5 z 5 Gwiazdek!
PRODUKTY
INFORMACJE
Certyfikat Yankee Candle
Legenda Świec YC
Niwelacja przykrych zapachów
Opis Zapachów
Płatność Dostawa
Zasady Palenia Świec
Informacje Prasowe
Info. Olejki do masażu, Pachnąca perfuma
Polityka Prywatności
Regulamin sklepu
Partnerzy
Produkty obserwowane - Pomoc
Program Lojalnościowy
Kontakt
Dane Firmy
Znajdź Przesyłkę
Wszyscy producenci
Mapa strony
Spis produktów
OBSERWUJESZ
FAQ Systemu punktowego

Produktów w sklepie: 448
Recenzji: 148
KONTAKT
 sklep@bibeloty.com.pl
 665-799-430

w godzinach od 7 do 17
NEWSLETTER
INFO: Zarejestrowani użytkownicy mogą zalogować się na swoje konto.

E-Mail:

Imię:

OGLĄDAŁEŚ: Zresetuj listę ostatnio oglądanych produktów
OBSERWUJESZ
0 produktów
BESTSELLERY
 1 . Podstawek pod świecę
 2 . Brązowy podstawek pod świecę
 3 . Wkład Electric Home Fresh Cut Roses
 4 . Wosk Zapachowy Yankee Candle Sparkling Lemon
 5 . Świecznik Tea Light Czarny
 6 . Świecznik Fala zielony
 7 . Kominek Podgrzewacz
 8 . Świeca Yankee Candle Sampler Moonlight Harvest
 9 . Kominek Podgrzewacz
10 . Kufel Kamionkowy
REKLAMA

Komentarze Allegro
Naszą Wizytówką

Ogród pełen zapachów

Słucham Opini swoich Klientów

Sklep Przyjazny Klientowi

Super Domek

Sklep Wyróżniony

PR. PARTNERSKI
Informacje
Program partn - FAQ
Pr. Partnerski - logowanie
Regulamin
FACEBOOK
Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu Bibeloty

zaktualizowany w zgodzie z przepisami obowiązującymi od 25 grudnia 2014

Właścicielem sklepu internetowego Bibeloty znajdującego się pod domeną "Bibeloty.com.pl" jest firma "Gżegoż" (zwana dalej Sprzedającym). Prowadzący działalność gospodarczą na podstawie: wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej przez Prezydenta Miasta Gniezna z dnia 22.04.2003 pod numerem 015139
FIRMA "GŻEGOŻ"
Grzegorz Wieczorkowski
62-200 Gniezno
UL. Budowlanych 41B/1
NIP 784-149-84-91
REGON 634475086

 

 1.  Sklep Bibeloty prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę internetową bibeloty.com.pl
 2.  Klienci mają możliwość korzystania z Bibeloty.com.pl dokonując rejestracji i tworząc w ten sposób konto w sklepie, na koncie gromadzone są dane oraz informacje o Kliencie dotyczące jego działań w Bibeloty (dalej: „Konto”) . Świadczenie usług w ramach Konta klienta w Bibeloty ma charakter bezterminowy. Klient ma prawo do usunięcia konta z Bibeloty w, każdym czasie poprzez oświadczenie o rezygnacji. Powyższe nie dotyczy sytuacji, w których Bibeloty jest w trakcie realizacji zamówienia złożonego przez Klienta. W takim przypadku, konto zostanie usunięte z chwilą zrealizowania przedmiotowego zamówienia.
 3.  W celu dokonania rejestracji utworzenia Konta w Bibeloty należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez podanie następujących danych: adresu e-mail oraz hasła, oraz adresu. Z chwilą potwierdzenia rejestracji dochodzi do zawarcia umowy dotyczacej prowadzenia Konta pomiędzy Klientem, a Bibeloty, której przedmiotem są usługi świadczone przez Bibeloty.
 4.  W przypadku osoby prawnej oraz jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej, wszelkie czynności tego podmiotu w Bibeloty, może dokonać wyłącznie osoba, która jest uprawniona do dokonywania w imieniu tego podmiotu wszelkich czynności związanych z korzystaniem z Bibeloty.com.pl.
 5.  Wszystkie produkty dostępne w Bibeloty są fabrycznie nowe. Tylko kategoria produktów Pchli targ oferuje przedmioty używane, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 6.  Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Bibeloty są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT może być dostarczana drogą elektroniczną na podany przez Klienta adres elektroniczny, chyba, że Klient wyraźnie zaznaczy, że faktura VAT powinna być dostarczona w formie pisemnej.
 7.  Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale operatorów pocztowych (firm kurierskich). Klient ponosi koszty dostawy określone w Cenniku wskazanym w Bibeloty, również na stronie każdego produktu, oraz w zakładce Płatność Dostawa.
 8.  Umowa zawarta pomiędzy Klientem a Bibeloty. dotycząca zakupu danego produktu w Bibeloty ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w Bibeloty jest adres wskazany przez Klienta adres dostawy.
 9.  W sytuacji, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych produktów, lub ich braku na magazynie składających się na jedno zamówienie złożone w ramach Bibeloty, może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. Ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. A termin wysyłki brakującego towaru może się wydłużyć do 30 dni(w 100 % towar posiadamy na magazynie, zakupiony towar w trakcie pakowania okazał się być uszkodzony).
 10.  Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w Bibeloty produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zakupu prodóktów, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. Możliwe są następujące formy płatności:
  •  Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi. W wybranych przypadkach Bibeloty. zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej lub E-mail tego typu zamówień.
  •  Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wpłatę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Bibeloty, zamówienie jest realizowane.
  •  Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych.
  • Więcej informacji o terminach realizacji zamówienia można uzyskać drogą e-mail na stronie sklepu Bibeloty
 11.  W przypadku niektórych produktów dostępnych w Bibeloty zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.
 12.  Czas dostawy produktów wynosi nie więcej niż 40 dni od dnia zawarcia umowy. Termin otrzymania przesyłki to każdorazowo czas skompletowania zamówienia powiększony o czas dostawy.
 13.  Sklep Bibeloty odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.
 14.  Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej, za pomocą e-mail, lub w formie pisemnej na adres sklepu podany w górnej części Regulaminu.
 15.  Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Bibeloty niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad.
 16.  Sklep Bibeloty rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni Bibeloty. nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.
 17.  Sklep Bibeloty rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni Bibeloty nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sklep Bibeloty
 18.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.
 19.  Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Bibeloty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą stron dostępnych w serwisie Bibeloty, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu.
 20.  Podane przez Klientów dane osobowe Bibeloty zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności zawartą w Polityka Prywatności. Klient dokonujący zakupu w Bibeloty wyraża zgodę na przetwarzanie adresu e-mail w celu przesłania ankiety umożliwiającej wyrażenie opinii o dokonanej transakcji w Bibeloty. Adres e-mail będzie przetwarzany przez Bibeloty w celu przekazania ankiety, a dane otrzymane w wyniku ankiety będą służyły do opublikowania w sieci Internet opinii o Bibeloty
 21. Bibeloty może zmienić Regulamin i uruchomić nową wersję usług świadczonych w ramach Bibeloty Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez Bibeloty, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w Bibeloty zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że zamówienia rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
 22. Przy pierwszym logowaniu klient w Bibeloty, licząc od chwili wejścia w życie zmian zostanie powiadomiony o takich zmianach i o możliwości ich akceptacji. Odmowa akceptacji zmian jest równoznaczna z rezygnacją, i usunięciem konta.
 23. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez Bibeloty w ramach Bibeloty będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
Sklep Bibeloty
Kontynuuj

Prawa do szablonu, zdjęć zastrzeżone. Copyright Firma Gżegoż © 2006-2014