Zdjęcia produktu


DAVANIA - HOTELOWY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO RĘCZNEGO ROZPYLANIA 500ML, OE7H (MERIDA)

Odświeżacze powietrza MERIDA
Dostepność na dzień 23.04.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

60,27 zł
Sklep SHOWERWIS-Profesjonalna obsługa inwestycji
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 60,27 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu SHOWERWIS-Profesjonalna obsługa inwestycji jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.8 (ocen: 9), aby dodać ocenę lub opinię o DAVANIA - HOTELOWY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO RĘCZNEGO ROZPYLANIA 500ML, OE7H (MERIDA) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu DAVANIA - HOTELOWY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO RĘCZNEGO...

nieprzeciętnie nadaję się do do odświeżania równocześnie pokoi hotelowych, jak i biur, sal konferencyjnych czy recepcji. Bardzo miły i niepowtarzalny zapach. Z uwagi na jego ogromną produktywność zaleca się, żeby rozpylać g o w niewielkich ilościach. Zarys dyszy i wielkość pojemnika gwarantują ogromną siłę rozpylenia, dzięki temu zapach świetnie rozprzestrzenia się w pomieszczeniu. Jest znakomitym rozwiązaniem w pomieszczeniach, które nie mają elektronicznych odświeżaczy powietrza.

postać - Aerozol

barwa - bezbarwny

zapach - perfumowany

pojemność - 500 ml

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • DAVANIA - HOTELOWY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO RĘCZNEGO ROZPYLANIA 500ML (sklep SHOWERWIS-Profesjonalna obsługa inwestycji)
    60,27 zł Sklep SHOWERWIS-Profesjonalna obsługa inwestycji
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 60,27 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla DAVANIA - HOTELOWY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO RĘCZNEGO ROZPYLANIA 500ML, OE7H. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odświeżacze powietrza