Zdjęcia produktu


Wkładka zapachowa cytrynowa nr art. 236014 (Tork)

Odświeżacze powietrza Tork
Dostepność na dzień 23.04.2018: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 3.5 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Wkładka zapachowa cytrynowa nr art. 236014 (Tork) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Wkładka zapachowa cytrynowa nr art. 236014


Tork wkładka zapachowa cytrynowa system A2 Tork odświeżacz w postaci wkładki zapachowej do wykorzystywania w pomieszczeniach sanitarnych. Dezodoryzuje pozostawiając długo utrzymujący się świeży aromat. Dedykowany dodatkowo do używania we wszelkich miejscach, gdzie nieprzyjemny zapach staje się problemem. Starczy powiesić samodzielnie albo w specjalnie asygnowanym do tego koszyczku. Inteligentna wkładka zmienia odcień na niebieski, co oznacza że należy ją wymienić. Zapach utrzymuje się do 30 dni.
  • producent: Tork
  • identyfikator: A2
  • nr katalogowy: 236014
  • aromat: cytrusowy
  • opakowanie handlowe: karton 20 szt

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Wkładka zapachowa cytrynowa nr art. 236014. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odświeżacze powietrza